کمپرسور کوپلند

Back to مطالب سردخانه
کمپرسور کوپلند

کمپرسور کوپلند

همان طور که در مقالات قبل توضیح دادیم، برند کوپلند یکی از زیرمجموعه‌های شرکت امرسان آمریکا است و کمپرسورهای اسکرال و سمی هرمتیک DWM  از مهم‌ترین تولیدات این شرکت در زمینه سیستم‌های تهویه مطبوع و صنایع برودتی است. در این مقالۀ شرکت سرماسازان ایران می‌توانید اطلاعات مفیدی  در مورد کمپرسور کوپلند از مهم‎ترین تولیدات این شرکت به دست آورید.

کمپرسور کوپلند در کجا ساخته می‌شود؟

بهتر است بدانید که محصولات کوپلند در کشورهای مختلفی از جمله ایالات متحدل آمریکا، تایلند، چک، ایرلند و آلمان تولید می‌شوند.  اغلب مدل‌های کمپرسور کوپلند در ایران موجود است و نمایندگی‌های فروش در ایران آن‌ها را به بازار عرضه می‌کنند. علاوه بر این، برای کمپرسورهای سفارشی و خاص که ممکن است در بازار موجود نباشند، می‌توانید با شرکت ما مشورت کنید تا از طریق نمایندگی کوپلند در یکی کشورهای منطقه کالای مورد نظر شما را تامین کند.

کمپرسور-کوپلند-اسکرال-Copeland-2-1024x767
کمپرسورهای کوپلند اسکرال-Copeland-2-1024×767

برخی از کاربردهای کمپرسور کوپلند

کمپرسور کوپلند در انواع سیستم‌های سرمایشی و در صنایعی از قبیل تأسیسات، تهویه مطبوع، صنایع غذایی، داروسازی، کاشی و سرامیک، فولادسازی و صنایع نفت و گاز به صورت گسترده به کار می‌رود. از میان مهمترین کاربردهای محصولات کوپلند می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

انواع سردخانه زیر صفر و بالای صفر ( مانند سردخانه میوه، سردخانه لبنیات، سردخانه صنعتی، سردخانه گوشت و مرغ و از این قبیل)

انواع چیلر تراکمی مسکونی و صنعتی

انواع سیستم‌های تهویه مطبوع

تعمیر کمپرسورهای کوپلند

بهتر است بدانید که کمپرسورهای اسکرال کوپلند قابل تعمیر نیستند ولی کمپرسورهای پیستونی DWM کوپلند قابل تعمیر است. در سرتاسر کشور، تعمیرگاه‌های مختلفی وجود دارند که کمپرسورهای کوپلند را تعمیر می‌کنند که اطلاعات لازم در مورد آن‌ها را می‌توانید با کمک نمایندگی‌ها به دست آورید. اما توصیه می‌کنیم که برای انتخاب تعمیرگاه مناسب دقت زیادی به خرج دهید و بدون تحقیق عمل نکنید.

لیست قیمت کمپرسور کوپلند

برای اطلاع از قیمت این کمپرسورها می‌توانید از طریق بخش تماس با ما با کارشناسان شرکت سرماسازان ایران تماس گرفته و با آن‌ها مشورت کنید.

کمپرسور اسکرال کوپلند

کمپرسور اسکرال یکی از مدل های کمپرسور تبرید است و در بازار به کمپرسور فرفره‌ای و یا کمپرسور اسکرول نیز معروف است. بیشترین کاربرد کمپرسور اسکرال کوپلند در سیستم‌های سردخانه و تهویه مطبوع است و کمپرسور اسکرال کوپلند جزو باکیفیت‌ترین کمپرسورهای جهان به شمار می‌آید.. کمپرسور اسکرال کوپلند که از نوع هرمتیک است، در دو نوع تک فاز و سه فاز در بازار موجود است و لازم به ذکر است که کمپرسورهای هرمتیک به علت ساختاری که دارند قابل تعمیر نیست.

"<yoastmark

کمپرسورهای سمی هرمتیک سیلندر و پیستونی کوپلند DWM

کمپرسور سری DWM Copeland که در بازار به اسم کمپرسور دی وی ام نیز شناخته می شوند از نوع سمی هرمتیک کمپرسورهای کوپلند است و در دو مدل دیسکاس و استاندارد در بازار موجود است.

کمپرسورهای سیلندر پیستونی  Copelandگزینه مناسبی برای استفاده در سردخانه‌های زیر صفری و بالا صفری، سیستم‌های انجماع سریع، چیلرهای صنعتی و تجاری و سایر کاربردهای تبریدی  است و از مزایای مهم این مدل کمپرسور کوپلند می‌توانیم به عمر مفید بالا و راندمان بالای این کمپرسورها اشاره کنیم. کمپرسورهای DWM کوپلند از نوع سه فاز است و با توان 1.5 تا 60 اسب بخار و با نهایت تعداد سیلند 8 عدد طراحی و ساخته شده است.

 

"<yoastmark

انتخاب مدل مناسب کمپرسور کوپلند سیستم‌های برودتی

برای انتخاب کمپرسور باید چهار نکته را در نظر بگیرید:

  • بار برودتی مورد نیاز
  • دمای اواپراتور
  • دمای کندانسور
  • نوع مبرد

با مراجعه به کاتالوگ کمپرسورها برای دمای اواپراتور و دمای کندانسور تعیین شده، می‌توانید مدل کمپرسوری را انتخاب کنید که جوابگوی بار برودتی مورد نیاز باشد.

برای این که بتوانید دستگاه مورد نظر خود را مطابق با نیازهایتان تهیه کنید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و مشورت کنید. همواره برای دادن اطلاعات مورد نیاز برای شما آماده‌ایم.

 

Share this post

Back to مطالب سردخانه
مشاوره نصب سردخانه