چرا باید کمپرسور کوپلند اسکرال را انتخاب کنیم؟

Back to مطالب سردخانه
کمپرسور کوپلند اسکرال

چرا باید کمپرسور کوپلند اسکرال را انتخاب کنیم؟

همان طور که در مقالات قبل توضیح دادیم، کمپرسور اسکرال یکی از پرکاربردترین انواع کمپرسور است که در سیکل تبرید تراکمی در سیستم‌های تهویه‌مطبوع استفاده می شود. هر سیکل تبرید از چهار عضو اصلی کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط و اواپراتور تشکیل می شود و کمپرسور قلب دستگاه تهویه مطبوع است. کمپرسور  هم از لحاظ کارایی و هم از لحاظ قیمت محصول، بیشترین تاثیر را در دستگاه تهویه مطبوع دارد. این قطعه در بسیاری از سیستم های تهویه مطبوع جهت ایجاد سیکل تبرید و نهایتا ایجاد سرمایش استفاده می شود. در این مقاله برایتان توضیح داده ایم که چرا باید کمپرسور کوپلند اسکرال را برای کارهای خوذ انتخاب کنید.

شرکت کوپلند اسکرال چندین دهه است که به طور مداوم محدودیتهای موجود در صنعت تبرید را کنار زده و از آنها فراتر رفته است و این نوآوری‌ها امروز نیز ادامه دارند. در اینجا چند دلیل اصلی وجود دارد که تولید کنندگان تجهیزات، کاربران نهایی و پیمانکاران، کمپرسور کوپلند اسکرال را برای حمایت از طرح های تبرید خود انتخاب می کنند.

طراحی کمپرسور کوپلند اسکرال یک سطح از کمپرسورهای روتاری بالاتر و پیشرفته‌تر است. در مواردی که در طراحی یک فرایند نیاز به حجم بیشتری از هوای متراکم داشته باشیم، کمپرسور کوپلند اسکرال جایگزین خوبی برای کمپرسورهای روتاری و پیستونی است. کمپرسورهای اسکرال  دما و فشار گاز را به کمک دو مارپیچ بالا می‌برند. در طراحی این کمپرسورها مارپیچ بیرونی را اسکرال (ثابت) نامیده و مارپیچ درونی، مارپیچ دوار خواهد بود. نکتۀ دیگری که دربارۀ کمپرسور اسکرال وجود دارد، این است که جریان گاز منقطع نبوده و ورود و خروج گاز به صورت پیوسته در کمپرسور انجام می شود.

چرا باید کمپرسور کوپلند اسکرال را انتخاب کنیم؟

 

در این قسمت از مقاله دلایلی را برای انتخاب این برند در صنعت تبرید برایتان توضیح می‌دهیم.

وسیع‌ترین محدوده کاربرد و ظرفیت

وقتی صحبت از کاربردهای دمای پایین و متوسط ​​در ظرفیت‌های کسری تا 17 اسب بخار می‌شود، فقط کمپرسور کوپلند اسکرال است که وسعت کامل مشخصات برای کاربردهای متنوع امروزی را دارد. در سالهای اخیر سه ظرفیت اضافی را به مجموعه محبوب KA اضافه شده است که جایزه نوآوری را در نمایشگاه AHR 2018 دریافت کرده است.

 

کمپرسور کوپلند اسکرال

 رهبر فناوری

 

از زمان معرفی، کوپلند اسکرال استانداردی را در فناوری فشرده سازی تعیین کرده است. پلت فرم Copeland Scroll از مدولاسیون دیجیتال، تزریق مایع و بخار و عملیات تراکم کم گرفته تا عیب‌یابی الکترونیکی داخلی و سازگاری با مبردهای جایگزین و طبیعی با GWP پایین، همچنان نوآوری‌های افزایش عملکرد پیشتاز است.

 

 قابلیت اطمینان و کارایی انرژی برتر

 

آنچه برای مشتریان مهم است عملکرد قابل اعتماد و کارایی انرژی است. این شرکت با 70 درصد قطعات متحرک کمتر و روش مکش و تخلیه داخلی ساده، عملکرد قابل اعتماد و کم مصرف را سال به سال ارائه می دهد. طراحی جمع و جور و سبکش این امکان را فراهم می‌کند تا در برنامه‌هایی که برای اجرایشان فضای محدودی وجود دارد، بدون به خطر انداختن عملکرد یا کارایی، یکپارچه شود.

 

دلایل انتخاب کمپرسور کوپلند اسکرال : شبکه توزیع خبره و پشتیبانی

 

به عنوان استاندارد در فناوری فشرده‌سازی اسکرول، این شرکت را یک شبکه عمده‌فروش متشکل از 850 مکان مجاز توسط Copeland با بیش از 340 متخصص فنی تأیید شده پشتیبانی می‌کند. برند کوپلند اسکرال در ایالات متحده تولید می شود، اما هنگامی که مشتریان آن در ایران به خدمات مشتری، پشتیبانی محصول یا در دسترس بودن نیاز داشته باشند، نمایندگانی از پایگاه عملیاتی ما در می توانند به سرعت کمپرسور مورد نیازتان را تحویل دهند.

 

 تخصص توسعه محصول

 

هنگامی که کمپرسور کوپلند اسکرال را انتخاب می کنید، با امرسون شریک می شوید و به قابلیت های گسترده ما برای حمایت از تلاش های توسعه محصول خود دسترسی پیدا می کنید، از جمله: مهندسی برنامه؛ خدمات طراحی، آزمایش و صدور گواهینامه؛ مرکز نوآوری اثبات مفاهیم؛ و توسعه اپلیکیشن

از حمل و نقل تا سردخانه، کمپرسور کوپلند اسکرال اولین انتخاب در هر حلقه از زنجیره تامین مواد غذایی هستند. بنابراین، توصیه می‌کنیم که با انتخاب برندهای متفرقه شهرت شرکت خود را در معرض خطر قرار ندهید. بهتر است برند پیشرو در فناوری های فشرده سازی اسکرول و تبرید تجاری را انتخاب کنید.

 

کمپرسور کوپلند اسکرال

ویژگی های کمپرسور کوپلند اسکرال

 

 • قابلیت اطمینان و کارایی بالا
 • سطح صدا و لرزش کم
 • مناسب برای کاربرد تهویه مطبوع، پمپهای گرما و برودت دما متوسط
 • بالاترین عملکرد درمناطق مسکونی و تجاری
 • میزان گردش روغن پایین
 • هزینه بهره برداری مناسب
 • کنترل دقیق فشار مکش
 • طراحی آسان
 • رطوبت و کنترل دمای فوق العاده

 

قطعات اصلی کمپرسور کوپلند اسکرال

 

 • مارپیچ‌های حلزونی بیرونی ثابت (اسکرال)
 • مارپیچ حلزونی درونی ( دوران کننده)
 • میل لنگ
 • روتور
 • استاتور
 • یاتاقان ها
 • لوله مکش و لوله تخلیه
 • پمپ روغن

تمام قطعاتی که در بالا ذکر کردیم، در  عملکرد دستگاه نقش دارند؛ ولی نقش اصلی به عهدۀ دو مارپیچ حلزونی است که به کمک میل لنگ به حرکت در می آیند.

Share this post

Back to مطالب سردخانه
مشاوره نصب سردخانه