Back to مطالب سردخانه
شرکت بیتزر Bitzer

شرکت بیتزر

شرکت بیتزر در سال ۱۹۳۴ در آلمان تاسیس شد و خیلی سریع مراحل رشد را طی کرد به نحوی که به بزرگترین شرکت تولید کننده کمپرسور در دنیا تبدیل شد.  بیتزر یک کمپانی شناخته شده و بزرگ در سطح جهان است. در این مقاله سعی بر معرفی بیشتر شرکت بیتزر داریم.

شرکت بیتزر در سال ۱۹۳۴ در آلمان تاسیس شد و خیلی سریع مراحل رشد را طی نمود به نحوی که به بزرگترین شرکت تولید کننده کمپرسور در دنیا تبدیل شد. امروزه بیتزر در کشورهای آلمان، اندونزی، برزیل، پرتقال، چین و آمریکا و حضور فعال در ۶۲ کشور، داشتن ۹۰ نمایندگی و ۳۴۰۰ کارمند ، بزرگترین کمپانی تولید کننده کمپرسور های تبریدی در سطح جهان است. شعار تبلیغاتی این شرکت بزرگ «شاید نتوانید محصولات ما را هر جایی ببینید ولی می‌توانید همه جا احساسشان کنید.» است.

 

کمپرسور بیتزر اسکرو Bitzer (1)
کمپرسور بیتزر اسکرو Bitzer (1)

بازار شرکت بیتزر در ایران

 

بیتزر در ابتدا بازار چندانی در ایران نداشت و بازار کمپرسور برودتی در دستان شرکت هایی همچون copeland و  carrier  بود. با محدود شدن واردات این برندها، شرکت بیتزر از طریق نماینده خاورمیانه خود توانست بازار ایران را در دست بگیرد و امروزه به برند اول کمپرسور در ایران تبدیل شود. امروزه پس از گذشت سال ها بیتزر یکه تاز فروش کمپرسور های برودتی سردخانه  و چیلر است. این کمپانی معتبر و بزرگ در این سال ها توانسته است اطمینان متخصصین صنعت برودت ایران را جلب کند به طوری که راه را برای نفوذ رقبا سخت و دشوار کرده است.

کمپرسور بیتزر در انواع سیستم های سرمایشی و در صنایعی همچون تاسیسات، تهویه مطبوع، صنایع غذایی، داروسازی، کاشی و سرامیک، فولادسازی و صنایع نفت و گاز به صورت گسترده به کار می‌رود.

 

مهمترین محصولات شرکت بیتزر

 

از مهمترین کاربردهای محصولات بیتزر می‌توان موارد ذیل را نام برد:

– سردخانه زیر صفر و بالای صفر (سردخانه میوه، سردخانه لبنیات، سردخانه صنعتی، سردخانه گوشت و مرغ و …)

– انواع چیلر تراکمی مسکونی و صنعتی

– انواع سیستم‌های تهویه مطبوع

همچنین شرکت بیتزر یک نرم افزار ویژه برای طراحی سیستم های سرمایشی ارائه کرده است

 

کمپرسور بیتزر اسکرو Bitzer (2)
کمپرسور بیتزر اسکرو Bitzer (2)

کمپرسورهای بیتزر

 

کمپرسورهای سری CSH‌ پرمصرف‌ترین کمپرسورهای اسکرو در صنعت تهویه مطبوع هستند. انواع قطعات این کمپرسورها در کلیه سفارشهای این شرکت لحاظ شده و توسط شرکت بیتزر تأمین و بر روی کمپرسورها نصب می‌شوند. تولیدات دیگر این کارخانه از قبیل خط Ecoline مدول کنترل‌های الکتروموتور، خط ورود و خروج اویل کولر با توجه به نیاز مصرف‌کنندگان قابل سفارش خواهد بود. شرکت سرماسازان ایران با توجه به نیازهای کارخانجات تولیدی و شرکت‌های بازرگانی ظرفیت‌های 50 hp تا 300hp  را همواره در لیست اقلام وارداتی خود قرار داده تا در صورت نیاز مشتریان در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به تحویل این کمپرسورها نماید. این کمپرسورها به طور معمول با روغن مناسب با گاز R22 وارد می‌شوند و در صورت نیاز امکان تعویض روغن و استفاده از گاز R134a را دارند. لازم به توضیح است واردات کمپرسورهای مناسب با گاز R134a توسط این شرکت و با سفارش مشتری امکانپذیر است.

محصولات بیتزر در ایران

  • محصولاتی مانند کمپرسورهای سردخانه (کمپرسور سمی هرماتیکو کمپرسور اسکرو) و کمپرسورهای سیستم های تهویه (اسکرو و کامپکت اسکرو) از طریق نمایندگان به فروش می‌رسد.
  • محصولات دیگر مانندکمپرسور های اسکرال، یونیت کندانسور و اویل سپراتور هر کدام به دلایلی به طور انبوه وارد کشور نمی‌شوند.

 

کمپرسور بیتزر سمی هرماتیک Bitzer (1)
کمپرسور بیتزر سمی هرماتیک Bitzer (1)


کاربرد محصولات بیتزر

 

کمپرسور بیتزر در انواع سیستم های سرمایشی و در صنایعی همچون تاسیسات، تهویه مطبوع، صنایع غذایی، داروسازی، کاشی و سرامیک، فولادسازی و صنایع نفت و گاز به طور گسترده ای به کار می‌رود. از مهمترین کاربردهای محصولات بیتزر می‌توان موارد ذیل را نام برد:

  • سردخانه زیر صفر و بالای صفر (سردخانه میوه، سردخانه لبنیات، سردخانه صنعتی، سردخانه گوشت و مرغ و …)
  • انواع چیلر تراکمی مسکونی و صنعتی
  • انواع سیستم‌های تهویه مطبوع

توضيحات بيشتر در مورد این محصولات را مي توانيد در قسمت محصولات بيابيد که در مورد شركت بيتزر ،كمپرسورها، روغن ها و قطعات كمپرسور اطلاعات لازم را دردسترس شما دوستان قرار داده ايم.

 

 

 

 

Share this post

Back to مطالب سردخانه
مشاوره نصب سردخانه